środa, 14 listopada 2012

Czwarty sezon znowu w polskiej telewizji


Kanał AXN, który wyemitował premierowy czwarty sezon serialu "Przygody Merlina" wznawia jego emisję!

Na kanale od dawna lecą odcinki pierwszego, a potem drugiego i trzeciego sezonu - codziennie. W ten piątek stacja wyemituje pierwszy odcinek sezonu czwartego.

Niestety odcinki emitowane w telewizji, nie będą wrzucone do "AXN Player" na stronie AXN, gdzie możne obejrzeć odcinek online, przez tydzień od jego emisji.

Nie masz kanału AXN ani AXN HD obejrz go online  - kanał online.

Program odcinków czwartego sezonu "Przygód Merlina" na AXN i AXN HD

S04E01 Najczarniejsza godzina cz. I / The Darkest Hour Part One
Morgause jest bliska śmierci. Zrozpaczona Morgana doprowadza do uwolnienia demonicznych sił, które zabijają każdego, kto zostanie przez nie dotknięty. Merlin staje przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Wspiera go Arthur wraz z grupą młodych rycerzy. Sprzyja im również duch Uthera Pendragona.

piątek (16 listopada) o godz. 16:00
sobota (17 listopada) o godz. 3:05
niedziela (18 listopada) o godz. 13:15
poniedziałek (19 listopada) o godz. 9:00
czwartek (27 grudnia) o godz. 9:00


S04E02 Najczarniejsza godzina cz. II / The Darkest Hour Part Two
 Losy królestwa nadal są niepewne. Bezwzględna Morgana może zaatakować w każdej chwili. Mimo to Arthur musi kontynuować swoją misję i poskromić demoniczną istotę, zwaną Dorochą. Tymczasem Lancelot pośpiesznie wraca na zamek, wioząc ze sobą ciężko rannego Merlina. Młody czarownik jest umierający po kontakcie z Dorochą. Rycerze wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż na Wyspę Błogosławionych. Nie mają pojęcia, jaką ofiarę planuje tam złożyć Arthur.

 poniedziałek (19 listopada) o godz. 16:00
wtorek (20 listopada) o godz. 9:05
sobota (24 listopada) o godz. 13:00
czwartek (27 grudnia) o godz. 10:00


S04E03 Zły dzień / The Wicked Day
Zbliża się dzień urodzin księcia Arthura. Z tej okazji jego bliscy i poddani z zamku Camelot przygotowują uroczyste przyjęcie. Tymczasem dawny wróg przyszłego monarchy, król Odin, postanawia wykorzystać imprezę i zemścić się na Arthurze. Wynajmuje płatnego zabójcę, aby wmieszał się w tłum gości i w odpowiednim momencie zaatakował księcia. W efekcie działań Odina w królestwie zaczyna panować chaos. Merlin robi wszystko, by opanować sytuację i zapobiec katastrofie. Arthur zostaje koronowany na króla.

 wtorek (20 listopada) o godz. 16:00
środa (21 listopada) o godz. 9:00
niedziela (25 listopada) o godz. 13:10


S04E04 Aithusa
 Na zamek przybywa Julius Borden, tajemniczy przybysz. Posiada on ważne wiadomości na temat magicznego sekretu, który może na zawsze zmienić losy królestwa. Borden prosi o pomoc w poszukiwaniach ostatniej, trzeciej części klucza do grobowca Ashkanara. W tym starożytnym mauzoleum spoczywa bowiem niezwykły skarb skarb, ostatnie zachowane jajo smoka. Mimo ostrzeżeń Gajusza Merlin postanawia zaufać Bordenowi i pomóc mu odnaleźć brakującą część klucza. 

środa (21 listopada) o godz. 16:00
czwartek (22 listopada) o godz. 9:05 
sobota (1 grudnia) o godz. 12:40


S04E05 Jaki ojciec, taki syn / His Father's Son
Król Arthur staje przed pierwszym poważnym wyzwaniem od czasu koronacji. W wyniku nierozważnej decyzji zabija Caerleona, władcę krainy o tej samej nazwie. Zszokowany pomyłką przyjaciel Merlina proponuje wdowie po zamordowanym, królowej Annis, zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę. Jego zdaniem najlepszym wyjściem będzie bitwa armii obu królestw, w której stawką jest władza nad Caerlon lub połowa terytorium Camelot. Morgana wyczuwa, że jest to okazja do zgładzenia Arthura. Szuka więc porozumienia z Annis.

czwartek (22 listopada) o godz. 16:00
piątek (23 listopada) o godz. 9:00
niedziela (2 grudnia) o godz. 13:00


S04E06 Sługa dwóch panów / A Servant of Two Masters
Młody czarodziej wpada w ręce Morgany, która postanawia go wykorzystać w walce o władzę. Przywołując starożytne, magiczne moce, bezwzględna kobieta przekształca Merlina w idealnego zabójcę. Od tej pory głównym celem Merlina staje się zgładzenie Arthura. Życie młodego króla i przyszłość królestwa są w wielkim niebezpieczeństwie.

piątek (23 listopada) o godz. 16:00
poniedziałek (26 listopada) o godz. 9:00

sobota (8 grudnia) godz. 13:10


S04E07 Tajemny wspólnik / The Secret Sharer
Morgana nie ustaje w wysiłkach, aby zaszkodzić Merlinowi. Tym razem zawiera sojusz z czarodziejem Alatorem, który jest rycerzem i jednocześnie wpływowym wyznawcą pradawnego kultu. Wspólnie z magiem, posiadającym wielką moc, Morgana próbuje zmienić przeznaczenie. Istnieje niebezpieczeństwo, że ukrywany przez Merlina sekret wyjdzie na jaw. 

poniedziałek (26 listopada) o godz. 16:00
wtorek (27 listopada) o godz. 9:05
niedziela (9 grudnia) godz. 13:00


S04E08 Lamia
Młody czarodziej zostaje wysłany do odległej wioski, której mieszkańcy cierpią z powodu tajemniczej, nieuleczalnej choroby. Podczas wyprawy towarzyszą mu Gwen, Leon, Percival, Gwaine i Elyan. Na miejscu Merlin próbuje leczyć chorych przy pomocy swoich magicznych mocy, ale nie udaje mu się przywrócić nikomu zdrowia. Postanawia wrócić do zamku i poprosić o pomoc Gajusza. W drodze powrotnej towarzysze Merlina ratują z rąk przestępców tajemniczą Lamię. Krótko później rycerze stają się agresywni, szczególnie wobec młodego czarodzieja. Stopniowo wychodzi na jaw, że Lamia jest niezwykle niebezpieczną czarownicą.
 

wtorek (27 listopada) o godz. 16:00
środa (28 listopada) o godz. 9:05
sobota (15 grudnia) o godz. 12:40


 S04E09 Lancelot z Jeziora / Lancelot du Lac
Morgana nie chce dopuścić do ślubu Arthura i Gwen. W tym celu przywołuje do świata żywych sir Lancelota. Mężczyzna pojawia się na zamku, wzbudzając powszechną radość. Jedynie Merlin jest podejrzliwy wobec nagłego przybycia rycerza, będącego w pełni sił. Tymczasem Gwen robi wszystko, aby oprzeć się pokusie zdradzenia Arthura z Lancelotem. Wie, że jej niewierność mogłaby zagrozić przyszłym losom całego królestwa. Wysiłki Gwen utrudnia jednak magiczny prezent, ofiarowany jej przez Lancelota. 

środa (28 listopada) o godz. 16:00
czwartek (29 listopada) o godz. 9:00 
niedziela (16 grudnia) o godz. 13:00 


S04E10 Zwiastun nowych czasów / A Herald of the New Age
Rycerze przybywają do odludnego sanktuarium, ukrytego w lesie. Doszło w nim do masakry druidów. Merlin ostrzega towarzyszy, by niczego nie dotykali z obawy przed uwolnieniem mrocznych sił. Elyan ignoruje tę radę. Od tej pory prześladuje go duch pewnego chłopca. Namawia rycerza do zabicia króla. 

czwartek (29 listopada) o godz. 16:00
piątek (30 listopada) o godz. 9:00 
sobota (22 grudnia) o godz. 12:20 


S04E11 Serce łowcy / The Hunters Heart
Z powodów politycznych Arthur zaręcza się z Mithian, księżniczką z sąsiedniego królestwa. Na nadzieję, że ich małżeństwo zjednoczy oba kraje. Tymczasem Gwen przebywa na wygnaniu w odludnej wiosce. Zostaje porwana przez grupę przestępców, której przewodzi Helios. Podczas pobytu w niewoli odkrywa, że herszt bandy jest sojusznikiem Morgany. Wspólnie z czarodziejką uknuł on plan podporządkowania sobie Królestwa Camelot. 

piątek (30 listopada) o godz. 16:00
poniedziałek (3 grudnia) o godz. 9:00 
niedziela (23 grudnia) o godz. 12:55


S04E12 Miecz w kamieniu cz. I / The Sword in the Stone: Part One

poniedziałek (3 grudnia) o godz. 16:00
wtorek (4 grudnia) o godz. 9:00S04E13 Miecz w kamieniu cz. II / The Sword in the Stone: Part Two

wtorek(4 grudnia) o godz. 16:00
środa (5 grudnia) o godz. 9:00Brak komentarzy:

Prześlij komentarz